best free website templates

Ana Sayfa / Ürünlerimiz / Sıcak Tutkal Tabancaları

Sıcak Tutkal
Tabancaları

Nokta, Çizgi, Sprey ve Sürme uygulamalar için...

Nokta ve Çizgi Tutkal Uygulama Tabancaları

Tutkal Tabanca
1

Tek ya da Çok Modüllü 

Tek ya da müşteri isteğine göre yanyana dizilen çoklu modül sistemleri ile nokta ya da çizgi atış uygulama yapabilen, ısıtıcılı ve sensör kontrollü tabancalar.

2

24 VDC Solenoid Valf Kontrolü ve Farklı Sensör Tipleri

24 VDC pilot voltajı ile ister her modülü bağımsız olarak, istenirse de birden fazla modülü aynı anda açıp kapatabilen solenoid valfli atış kontrolü. Farklı markalara uygun PT-100, Ni-120, Fe/Co ve NTC sensör tipleri ve soketler.

3

Nozullar

Uygulamanın cinsine göre 0.25mm delik çapından başlayan, düz ya da 90 derece atışlı tutkal nozulları ile kesin ve esnek tutkal atış imkanı.

4

Özel Tasarımlar

Müşterimizin talebine göre geliştirebildiğimiz özel tutkal tabancaları ile sürat, dar yerleşim alanı, atış miktar ve sıklığı gibi özel tasarım gerektiren uygulamalar için farklı tasarımlar.

Sprey Tutkal Uygulama Tabancaları

Tutkal Tabanca
1

Fiber Halka Uygulama

10-25 mm dairesel biçimde ince katmanlı tutkal uygulama seçenekleri.Ayarlanabilen sprey havası ile tutkal daire boyutunu ayarlama imkanı.

2

Çok Modüllü Uygulama 

Sıra düzenli modül yerleşimi ile istenilen genişlikte kaplama yapabilme özelliği.Özellikle nonwoven kumaş, tekstil ürünleri, bigbag ürünler, otomotiv ürünleri, etiketleme gibi uygulamalarda düşük kalınlık ve birim metrekaredeki düşük tutkal sarfiyatı ile üstün uygulama imkanları.

3

Süratli Uygulama

Kesikli tutkal atışlarında tutkalın homojen ve süratli açılıp kapanması ile yüksek süratli hatlarda keskin uygulama imkanı. 

Sürme (Slot) Uygulama Çeneleri

Tutkal Sürme Tabanca
1

600 mm'ye Kadar Uygulama Genişliği

Uygulama türüne göre 600mm'ye kadar imal edilebilen, keskin sürme ve açma kapama sağlayabilen sürme tutkal tabancaları.( 600mm üstü genişlikler için tutkal sürme kafaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.)

2

Ayarlı ve Ayarsız Genişlik Ayarlama Seçenekleri

İster çene sökümü ile takılan '' Shim - Plate '' uygulama, istenirse de manivela vasıtası ile kolay ayarlanabilen tutkal sürme genişlik ayarı.Manivela ile ayarda uygulamaya ve tercihe göre ortadan, tek bir taraftan ya da her iki taraftan tutkal uygulama açıklığı sağlayabilme.

3

Keskin ve Süratli Açma Kapama

Uygulama türüne göre süratli hatlarda keskin açma kapama sağlayan farklı modül türleri ile tutkal bulaşmasını ortadan kaldıran ve keskin dikdörtgönel uygulama sağlayan tasarımlar. 

4

Ahşap, Nonwoven ve Filtre Uygulamalarında Özel Çözümler

Talebe göre 60 mm'den başlayan ayarlı tabanca sistemi, süratli hatlarda keskin kapama imkanı ve ahşap uygulamalarında ortadan tutkal açılma sistemi sayesinde müşteri talebine göre geliştirebildiğimiz farklı tasarımlar ile her tür tutkal sürme sistemine çözümler.

El Tabancaları

El Tabancası
1

Çizgi ve Sprey Alternatifler

Farklı tabanca tipleri ile ergonomik kullanım sağlayan, dış etkenlere dayanıklı çizgi ve sprey el tabancaları.

2

Farklı Sensör Tipleri

Her tür markaya uyarlanabilen PT-100, Ni-120, NTC ve Fe/Co sensör alternatifleri ve farklı soketler ile esnek çözümler.

3

Kullanım Kolaylığı

Operatör güvenliği ve rahatlığını gözönünde tutan tasarım ile hafif ve ergonomik kullanım imkanı.

4

Aksesuarlar

Kullanım esnekliği sağlayan farklı nozul tipleri, taşımayı kolaylaştıran balansörlü askı sistemi, sprey tabancalarda hortum içinden gelen sprey hava hortumu gibi opsiyonel farklarla üstün uygulamalı ve kolay kullanımlı tabanca aksesuarları.

Tutkal uygulama tabancalarımız hakkında daha detaylı bilgi, tabanca seçimi, özel tasarım tabancalar ve  mevcut tabancalarınızın ihtiyaçları için bize eposta iletebilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Yenilikçi Tutkal Uygulamaları

Etkin Makina
Adres

Mimar Sinan Mahallesi,
Yedpa Ticaret Merkezi,
G Caddesi No:74
Ataşehir, İSTANBUL

İletişim

Telefon : 216.471 2005                    
Faks      : 216.471 4005                    
Eposta  : admin@etkintr.com