css templates

Ana Sayfa / Kariyer

Kariyer

Etkin Makina'da Kariyer ! 

Alanında Türkiye ve dünyada yer edinmeyi hedeflemiş firmamıza süreç içerisinde yeni çalışma arkadaşları katılmaktadır.

Misyon ve vizyon prensiplerimiz doğrultusunda bize çalışma değerlerini yansıtabilecek yeni aile üyelerini bünyemize katmak temel hedeflerimizdendir.

Bu doğrultuda adaylarda dürüstlük, liderlik, işinde sadakat ve ciddiyet, motivasyon, titizlik, dakiklik ve esneklik aradığımız temel özelliklerdir.

İşe alım sürecimiz elektronik ortamda firmamıza ulaştırılan başvuruların değerlendirilmesi ile başlar. Bu başvuru sırasında aktarılacak olan özgeçmişler ön elemeye alınır ve belirlenen yetkinlikteki adaylar iş görüşmesine çağrılır. Yetkinlik bazlı görüşme sonunda işe alım süreci sonlanır ve pozisyona uygun aday yerleştiğinde diğer adaylara bilgilendirme yapılır.

Bu sayfamızda bulunan niteliklerinize uygun açık bir pozisyona başvurabilir ya da genel başvuru yapabilirsiniz.Genel başvuruda bulunduğunuzda özgeçmişiniz aday havuzumuza alınacak ve niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda size bilgi verilecektir.

Başvurularınızı admin@etkintr.com eposta adresine yapabilirsiniz.

* Not : Telefon ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Açık Pozisyonlar

1

Teknik Servis Elemanı

- Makine bakım ve onarımda çalışacak, 
- Temel elektrik ve mekanik bilgisi olan,
- B sınıfı ehliyetli,
- Askerlik görevini tamanlamış,
- Seyahat engeli bulunmayan,
- Erkek adaylar.

2

Genel Başvuru

Firmamız aday havuzunda, potansiyel uygun pozisyonlar oluştuğunda değerlendirilmek üzere özgeçmişinizi aktarabilirsiniz.