website templates free download

Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

"2004 den bu yana sıcak tutkal sistemlerinde müşteri odaklı anlayışımız ve geniş bir ürün gamı için çalışmaktayız.Yarattığımız katma değer ve uluslararası bir firma olma yolunda attığımız adımların bilincindeyiz..."

Firmamız Etkin Makina, İstanbul merkezli bir firma olup, sıcak tutkal sistemleri, yedek parçalar ve bu ekipmanlara bakım & servis hizmeti konusunda çalışmaktadır.

 Sıcak tutkal sistemleri genel paketleme hatlarından, çocuk bezi hatlarına, ürün birleştirmeden, ahşap ürünlere kadar bir çok alanda kullanılmakta ve ısı ve basınç altında çalışan bu sistemler yedek parça ve periyodik bakım gerektirmektedir.Sistemler büyüklü küçüklü bir çok firmada üretimlerin gizli kahramanlarıdır ve bu sistemlerde oluşabilecek en küçük aksama tüm üretime zarar vermektedir.Bu bilinçle sıcak tutkal sistemlerinde makina yatırımı, yedek parça ihtiyacı ve bakım ihtiyacı duyan tüm firmalara tam desteğimiz ile onların her türlü sıcak tutkal sistem ihtiyacı ve bu konudaki diğer ihtiyaçlarını eksiksiz ve fazlasını sunarak gidermek temel hedefimizdir.

Ayrıca müşterilerimizin sıcak tutkal cihazları konusundaki tüm yatırımlarında veya sorunlarında bir danışman görevi üstlenerek yüklerini hafifletmek diğer temel hedeflerimizdendir.

Üstünlüklerimiz

• Yüksek kaliteli, doğru fiyatlı ürünler

• İhtiyaçlar doğrultusunda ürün geliştirebilme

• Müşteri ve sonuç odaklı hizmet

• Endüstrinin temel tüm parçalarını sağlayabilme

• Hızlı teslimat

Temel Değerlerimiz

Etkin daima temel değerleri ile yönetilmektedir.Bunlar firma kültürümüzü ve firmamızın karakterini şekillendirir.Nasıl davranmamız gerektiğini ve nasıl karar almamızı belirler...

• Müşterilerimiz için yapılması gerekenleri yaparak, planlarımızı takip ederek, daha iyi, güçlü ve sürekli bir firma olma yolunda ilerleriz.Etkin markasını her an koruyarak, müşterilerimize olan sözlerimizi tutar, çalışanlarımızı ve pazarımızı geliştirmek için çalışırız.

• Müşterilerimizi yaptıkları işte daha iyi kılmak adına onlara, cevapkar, değer katan hizmetler sunarak uzun süren ilişkiler kurmayı hedefleriz.

• En üstün kalitedeki ürünleri doğru fiyat stratejisi ile sağlarız.

• Ürünlerimiz ve dağıtımımız için sürekli gelişmeyi hedef ediniriz.

• Yüksek motivasyonlu, takım ruhu ile çalışırız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz dünya standartlarında bir makina firması olarak müşterlerimize hedeflerine varmalarında yardımcı olmaktır. Vizyonumuz, stratejik büyümeye bağlılığımız, mükemmel serivs kalitemiz ve katılımcılık ile tamamlanır.

Misyonumuz

İşimize yaptığımız yatırım, üstün ürünler sağlama ve üstün çalışanlarımızın sağladığı üstün hizmetle dünya standartları kalitesinde bir firma olmaktır.

Etkin Makina Sıcak Tutkal Sistemleri
En ufak civataya kadar
herşey kontrolümüzde...
Etkin Makina
Adres

Mimar Sinan Mahallesi,
Yedpa Ticaret Merkezi,
G Caddesi No:74
Ataşehir, İSTANBUL

İletişim

Telefon : 216.471 2005                    
Faks      : 216.471 4005                    
Eposta  : admin@etkintr.com