create your own site

Ana Sayfa / Haberler

Haberler

Isıtıcılı Hortumlar

Isıtıcılı Hortumlar

Sıcak tutkal hortumları harici,düşük sıcaklıklarda ve farklı alanlarda kullanılan ısıtıcılı hortumların tamamen yerli üretimi firmamızda.

Isıtıcılı hortumlar yüksek sıcaklıkta kullanılan tutkallar dışında bazı kimyasalların transferinde de kullanılmaktadır. Sabit sıcaklık sağlayabilen hortumlar, özellikle komponent karışımları ve dozajlama gibi sistemlerde tercih edilir.40° ila 100° gibi sıcaklık aralıklarında da çalışabilen hortum tasarımları, istenilen soket türleri, hortum rakorları, sensör ve izolasyonlarla temin edilebilmektedir.

Detaylı bilgi için : Isıtıcılı Hortumlar

17/12/2020

Slot Çene Üretimi

Slot Çene Üretimi

Küresel çapta yaşadığımız pandemi dönemi ile artan tıbbi ürün ihtiyacı ile özellikle nonwoven sektörüne yönelik slot (sürme) tutkal çene talebi artmakta.

Yaptığımız ön hazırlıklar ile 1700mm'ye kadar genişlikte slot çeneleri 4-5 hafta gibi kısa bir sürede teslim edebilmenin gururunu yaşıyoruz.

01/10/2020

Yüksek Kapasiteli Tutkal Modülü

Yüksek Kapasiteli Tutkal Modülü SDM4

Tutkal ihtiyacının fazla gereksinime duyulduğu uygulamalar için geliştirdiğimiz yüksek kapasiteli tutkal modüllerimiz piyasaya sunuldu.

6mm iğne çapı ve üstün tutkal kesme kabiliyeti ile SDM4 yoğun tutkal taleplerini güvenilir şekilde karşılamaktadır. Geçme tip o-ringli montaj ile istenildiğinde tutkal tabancası ile birlikte tedarik edilebilmektedir.

23/08/2020

Mobirise

Slot 60mm- Ayarlı Tabanca

Özellikle filtre sektöründe polen filtre imalatı için geliştirdiğimiz 60mm slot tabanca, çift taraf ayarlı mekanizması ile farklı genişlikte tutkal sürme imkanı sunmakta. 

10/06/2020